• Strona główna
  • Oferta
  • Rozkład jazdy
  • Galeria
  • Kontakt


Rozkład jazdy KLIMONTÓW - OPATÓW przez Lipnik


Przystanek S S S S S S
KLIMONTÓW 5:55 7:15 8:10 14:15 15:00 15:25
PĘCHÓW 5:59 7:19 8:14 14:19 15:04 15:29
ZAKRZÓW 6:01 7:21 8:16 14:21 15:06 15:31
GRABINA 6:03 7:23 8:18 14:23 15:08 15:33
GOŹLICE 6:05 7:25 8:20 14:25 15:10 15:35
KURÓW 6:06 7:26 8:21 14:26 15:11 15:36
LIPNIK 6:09 7:29 8:24 14:29 15:14 15:39
WŁOSTÓW 6:13 7:33 8:28 14:33 15:18 15:43
OKALINA 6:19 7:39 8:34 14:39 15:24 15:49
OFICJAŁÓW 6:21 7:41 8:36 14:41 15:26 15:51
OPATÓW dworzec PKS ul. Sienkiewicza 6:23 7:43 8:38 14:43 15:28 15:53


S - kursuje w dni nauki szkolnej



Rozkład jazdy OPATÓW - KLIMONTÓW przez Lipnik


Przystanek S S S S S S
OPATÓW dworzec PKS ul. Sienkiewicza 6:25 7:40 11:20 13:40 14:50 16:15
OFICJAŁÓW 6:27 7:42 11:22 13:42 14:52 16:17
OKALINA 6:29 7:44 11:24 13:44 14:54 16:19
WŁOSTÓW 6:32 7:47 11:27 13:47 14:57 16:22
LIPNIK 6:38 7:53 11:33 13:53 15:03 16:28
KURÓW 6:40 7:55 11:35 13:55 15:05 16:30
GOŹLICE 6:42 7:57 11:37 13:57 15:07 16:32
GRABINA 6:45 8:00 11:40 14:00 15:10 16:35
ZAKRZÓW 6:46 8:01 11:41 14:01 15:11 16:36
PĘCHÓW 6:48 8:03 11:43 14:03 15:13 16:38
KLIMONTÓW 6:53 8:08 11:48 14:08 15:18 16:43


S - kursuje w dni nauki szkolnej

Rozkład jazdy KLIMONTÓW - OPATÓW przez Malżyn


Przystanek S S S
KLIMONTÓW 6:15
/
12:10
PĘCHÓW 6:19
/
12:14
ZAKRZÓW 6:21
/
12:16
GRABINA 6:23
/
12:18
GOŹLICE 6:25 7:22 12:20
SŁOPTÓW 6:26 7:23 12:21
MALŻYN 6:31 7:28 12:26
WŁOSTÓW 6:34 7:31 12:29
OKALINA 6:41 7:38 12:36
OFICJAŁÓW 6:43 7:40 12:38
OPATÓW dworzec PKS ul.Sienkiewicza 6:45 7:42 12:40


S - kursuje w dni nauki szkolnej



Rozkład jazdy OPATÓW - KLIMONTÓW przez Malżyn


Przystanek S S S
OPATÓW dworzec PKS ul. Sienkiewicza 13:00 14:30 15:30
OFICJAŁÓW 13:02 14:32 15:32
OKALINA 13:04 14:34 15:34
WŁOSTÓW 13:07 14:37 15:37
MALŻYN 13:13 14:43 15:43
SŁOPTÓW 13:17 14:47 15:47
GOŹLICE 13:20 14:50 15:50
GRABINA 13:22 14:52 15:53
ZAKRZÓW 13:23 14:53 15:54
PĘCHÓW 13:25 14:55 15:57
KLIMONTÓW 13:30 15:00 16:02


S - kursuje w dni nauki szkolnej

kontakt