Aktualności

Wprowadzenie EM-karty

Zakup biletów miesięcznych na kolejny miesiąc odbywać się będzie od 30 stycznia do 2 lutego (piątek). Od dnia 5-ego tj. poniedziałek osoby, które nie zdążą wykupić biletu miesięcznego zobowiązani są do zakupu biletu jednorazowego na każdy przejazd. W związku z udostępnieniem sprzedaży biletów w formie elektronicznej EM-karty zachęcamy do skorzystania od miesiąca lutego do ich […]

Zmiana trasy przejazdu.

W związku z zamknięciem mostu na Alei 3 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim zmienia się trasa przejazdu przez miasto. Aktualna trasa będzie przebiegać następująco: w kierunku szpitala ulicami: Opatowska –> Sandomierska –> Żabia –> Mickiewicza –> Starokunowska –> Radwana –> Polna –> Sienkiewicza –> Piaski –> Szymanowskiego w kierunku Łężyc/Sadowia ulicami: Szymanowskiego –> Piaski –> Waryńskiego […]

Linie komunikacyjne na terenie Gminy Klimontów.

Od 14 marca 2022 roku zostają ponownie uruchomione 3 linie komunikacyjne na terenie Gminy Klimontów: Klimontów – Byszów przez Przybysławice. Klimontów – Kępie przez Byszówkę. Klimontów – Rybnica przez Nawodzice. Autobusy będą kursowały w dni robocze od poniedziałku do piątku. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Autobusy wracają na linie regularne

Od poniedziałku (21.02.2022 r.) autobusy wznawiają kursowanie na liniach: Klimontów – Opatów przez Lipnik Klimontów – Opatów przez Malżyn Łężyce – Ostrowiec Świętokrzyski przez Sadowie Autobusy będą kursowały wszystkimi kursami zgodnie z rozkładem jazdy.

Zawieszenie kursowania autobusów.

W związki przejściem szkół na naukę zdalną zawieszamy kursowanie autobusów na liniach regularnych: Klimontów – Opatów przez Lipnik Klimontów – Opatów przez Malżyn Łężyce – Ostrowiec Świętokrzyski przez Sadowie O ponownym wznowieniu kursowania będziemy infirmować.