Aktualności

Linie komunikacyjne na terenie Gminy Klimontów.

Od 14 marca 2022 roku zostają ponownie uruchomione 3 linie komunikacyjne na terenie Gminy Klimontów: Klimontów – Byszów przez Przybysławice. Klimontów – Kępie przez Byszówkę. Klimontów – Rybnica przez Nawodzice. Autobusy będą kursowały w dni robocze od poniedziałku do piątku. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Autobusy wracają na linie regularne

Od poniedziałku (21.02.2022 r.) autobusy wznawiają kursowanie na liniach: Klimontów – Opatów przez Lipnik Klimontów – Opatów przez Malżyn Łężyce – Ostrowiec Świętokrzyski przez Sadowie Autobusy będą kursowały wszystkimi kursami zgodnie z rozkładem jazdy.

Zawieszenie kursowania autobusów.

W związki przejściem szkół na naukę zdalną zawieszamy kursowanie autobusów na liniach regularnych: Klimontów – Opatów przez Lipnik Klimontów – Opatów przez Malżyn Łężyce – Ostrowiec Świętokrzyski przez Sadowie O ponownym wznowieniu kursowania będziemy infirmować.

Skomunikowanie Gminy Klimontów

Od 1 marca 2021 r. uruchomiliśmy nowe linie komunikacyjne na terenie Gminy Klimontów. Z nami dojedziecie do Klimontowa z takich miejscowości jak Adamczowice, Borek Klimontowski, Byszów, Byszówka, Dziewków, Kępie, Kroblice, Krobielice, Nasławice, Nawodzice, Przybysławice, Rogacz, Rybnica, Szymanowice Dolne, Szymanowice Górne. Wszystkie kursy odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do podróżowania z […]